JavaScript Slideshow - TinySlideshow
انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی با شرکت فستو آلمان

 

 

درمراسمی که ظهر پنج شنبه همراه با مدیران آموزش فستو ایران -آلمان - ترکیه و مدیرعامل محترم شرکت فستو باریاست محترم موسسه آموزشی اتاق بازرگانی ایران با همراهی مدیریت آموزش موسسهبرگزارشد ، تفاهم نامه بلند مدت همکاری های دوجانبه در راستای برگزاری دوره هایآموزش اتوماسیون صنعتی و تجهیزات مرتبط امضا شد. شرکت فستو ضمن تبریک این خبر مسرتبخش به تمامی عزیزان ، امیدواراست بتواند با معرفی فناوری های نوین پاسخگوینیازهای آموزشی صنایع در جهت رشد علمی و فنی باشد.

هدفمرکز آموزش فستو ایران با 40 سال سابقه در ایران ارایه راه حل هایی به منظورموفقیت بیشتر شرکت ها و کارخانجات در تمام طیف های اتوماسیون صنعتی است. اتوماسیونصنعتی نقش انکارناپذیری در افزایش تولید و بالابردن بهره وری سیستم های صنعتی داردو  شامل تخصص علمی و فنی در زمینه های پنیوماتیک- هیدرولیک- الکتریک و اتوماسیون فرایندمی باشد که با لابراتوارهای مجهز فستو و اساتید مجرب بین المللی به راحتی امکانپذیر است.

مبحثارتقا سطح دانش و آموزش دادن از ارکان کلیدی سازمان های پیشرو در دنیای رقابتی هستند و سازمان های موفق بایادگیری و بکار بردن مهارت های فنی و عمومی سعی در ارتقای سطح بهره وری و رقابت باهمتایان خود و سود رسانی به اقتصادی کشور را مدنظر قرار می دهند. موسسه آموزشی وپژوهشی اتاق ایران با همکاری مرکز آموزش فستو همواره می کوشد  با ارایه آموزش های استاندارد در سطح جهانیمشتریان و دانشجویان را با علم و تکنولوژی روز دنیا آشنا سازد. علاقمندان می توانندبه صورت گروهی از طریق سازمان ذیربط جهت ثبت نام با تلفنهای 5-88810534 تماس حاصلنمایند.